Adebayor humbë penalltinë, bile edhe i qeshet VIDEO

Ilir Tërstena | Friday, April 12, 2013 |


Emanuel Adebayor ka qenë një nga dy lojtarët e Tottenhamit që dështuan të shënojnë nga penalltia në ndeshjen ndaj Baselit në Europa League. Adebayoyr goditi penalltinë më të keqe në ndeshje duke goditur lart mbi portë.
Por për këtë ai nuk u ndie aspak keq, përkundrëzi ai filloj të qeshë me bëmën e tij. Kjo gjë i ka irrituar pa masë tifozët e Tottenhamit të cilët e kanë sharë dhe ofenduar atë në rrjetet sociale.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!