Autogol i pabesueshëm dhe komik nga Schulz! (Video)

Lina's | Saturday, April 13, 2013 |

Xhiroja e 29-të e Bundesligës gjermane është hapur në një mënyrë krejt të papritur. Përballja ndërmjet befasisë më të madhe të sezonit, Freiburg dhe Hamburgut, në fakt është hapur me një gol sa të pabesueshëm, aq edhe komik nga ana e mbrojtësit mysafir Schulz. Një autogol si ky, shihet rrallë në fushat e blerta. Sa për informatë, Freiburgu e fitoi këtë ndeshje me rezultat 3:1. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!