"Do të jem gomar nëse skuadra më bie nga liga"

Lina's | Saturday, April 13, 2013 |


Trajneri i Sunderland, Paolo Di Canio do të vetëshpallet gomar nëse skuadra e tij, Sunderland nuk mbijeton në Premierligë. Trajneri italian tha se beson në aftësitë e tij dhe lojtarët që ka.
"Jam një gomar nëse Sunderland nuk mbijeton në Premierligë. Unë kam përgjegjësitë për të gjitha, sukseset dhe humbjet. Unë ndjej përgjegjësi por jo presion sepse karakteri im nuk e lejon një gjë të tillë" deklaroj Di Canio./Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!