Autogol më komik se ky, s’keni parë! (Video)

Lina's | Monday, April 15, 2013 |


Ka gjithë kohën e duhur për ta larguar topin nga zona e tij, por mbrojtësi e dërgon atë në portën e tij. Autori i autogolit më komik është Mike Van Dor Hoorn, mbrojtësi i Utrecht, i cili, i trembur nga sulmuesi kundërshtar, i cili shënoi 3 gola në 37 minuta, e çon topin në portën e tij duke habitur të gjithë tifozët e skuadrës së tij dhe duke bërë të qeshin këdo që e pa. Ndeshja e vlefshme për javën e 30-të të Eredivisie u fitua nga AZ Alkmaar me rezultatin 6-0. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!