Çfarë trajneri: Ia merr dhe ia ‘fluturon’ kartonat referit (Video)

Lina's | Sunday, April 07, 2013 |

Në botën e futbollit ka gjithçka. në fakt, në një ndeshje të kampionatit bullgar në mes të Botev dhe Cska Sofja, ka ndodhur një ngjarje e rrallë dhe e pazakontë. Një karton i kuq i akorduar për CSKA-në i ka mllefosur lojtarët e Botev, të cilët e akuzuan gjyqtarin për këtë penallti. Momenti më interesant ishte kur trajneri Marinov kishte arritur t’i merrte kartonët e gjyqtarit. Pasi u shënua penalltia ai nxjerri në pah kartonët e tij duke i hedhur në tokë. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!