Gol spektakolar-aksidental i Drogbas (Video)

Lina's | Sunday, April 07, 2013 |

Kur jeni Didier Drogba, çfarë do që ndodh është e jashtëzakonshme, edhe nëse është një gol aksidental. Sulmuesi nga Bregu i Fildishtë e ka realizuar një gol të pabesueshëm mbrëmë, në duel me Mersin, të cilin Galatasaray e fitoi me rezultat 3:1. Ish futbollistit të Chelseat i arriti një top nga një bashkëlojtar, të cilin e dërgoi aksidentalisht drejt portës, duke e paraboluar portierin kundërshtar dhe topi përfundoi në rrjetë. Shikojeni për t’u bindur. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!