Liverpooli i sivjemë, një mirë, një keq

Lina's | Sunday, April 07, 2013 |


Liverpooli nuk ka arritur më shumë se një barazim 0 me 0 në përballjen me West Ham. Skuadra e Brendan Rodgers i dëshpëroj shikuesit e saj duke mos shënuar asnjëherë të shënoj.
Pavarësisht dominimit total në mbajtjen e topit, rasteve dhe gjuajtjeve në portë, Liverpooli nuk arriti asnjëherë të shënoj.
Me këtë barazim Liverpooli humbë të gjitha shpresat për një vend që dërgon në Ligë e Kampionëve./Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!