Gruaja e Berlusconit, e "tradhtoi" në tifo

Lina's | Tuesday, April 16, 2013 |


Mediat italiane kanë përshkruar momentin kur Silvio Berlusconi po shikonte derbin mes Milanit dhe Napolit këtë javë në Serie A.
Berlusconi ishte i shoqëruar nga gruaja aktuale e tij, Francesca Pascale e cila si duket e tradhëtoj atë në tifo. Kur Milani shënoi, Francesca ka duartrokitur e buzëqeshur për golin.
Vetëm tre minuta më pas, ajo u ngrit në këmbë edhe më e lumtur për golin e Napolit, gjë e cila bëri që Silvio të ndërronte mimikën në fytyrë."Për Silvion isha me Milanin, për mua isha me Napolin" ishte arsyetimi i gruas së tij./indeksonline/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!