Low vë bast për Dortmundin

Lina's | Tuesday, April 16, 2013 |


Selektori i Gjermanisë, Joachim Low po beson shumë se Borusia Dortmund mund të kaloj në finale.
Selektori gjerman ka thënë se ka biseduar me miqët e tij pas shortit dhe se për suksesin e Dortmund ka vënë bast me ta."Për mua Borusia Dortmund do të jetë në finale. Ata kanë një skuadër tejet të fortë dhe mënyra se si kanë ardhur deri këtu, tregon se janë të pamposhtur dhe se mund të jenë të tillë deri në finale.
Unë e shoh Dortmundin në finale, kam vënë bast edhe me shokët e mi" deklaroi Low. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!