Iniesta dhe driblimi i tij në 180 shkallë

Ilir Tërstena | Thursday, April 11, 2013 |


Andres Iniesta gjithmonë di të bëjë gjëra të veçanta në futboll. Superylli i Barcelonës vazhdon të mahnitë me aftësitë e tij dribluese.
Një të tillë e tregoj edhe në ndeshjen ndaj PSG kur bëri një rikthim në 180 shkallë për të shmangur dy futbollistë kundërshtarë, por që për fat të keq goditja e tij përfundoj jashtë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!