Liverpooli 180 minuta pa shënuar dhe pësuar

Lina's | Saturday, April 13, 2013 |


Liverpooli nuk po arrinë të shënoj gol edhe pas dy ndeshjeve. Skuadra e Brendan Rodgers arriti barazim në udhëtim te Reading me rezultat 0 me 0.
Reds nuk arritën të shfrytëzonin shumë shanse në këtë ndeshje duke mos arritur fitoren. Suarez, Sturridge, Coutiho e Gerrard kishin shanse tejet të mira në këtë takim por që asnjëherë nuk gjetën golin.
Liverpooli pas këtij barazimi mbetet larg zonës së Ligës së Kampionëve ndërsa Reading duhet të pajtohet sipas gjitha gjasave me rënien nga liga./Indeksonline/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!