Në Premierligë, gjyqtari si ka kartonët me vete! VIDEO

Lina's | Saturday, April 13, 2013 |


Një rast interesant është parë sot në ndeshjen e Premierligës Angleze mes Reading dhe Liverpool. Gjyqtari Mark Clatenburgh deshi ti jap karton të verdhë një lojtari të Reading por me të futur dorën në gjep, e pa se kartonët si kishte me vete.
Publiku filloj të qeshë me këtë rast ndërsa gjyqtari kërkoj nga ndihmësi i tij që ti jap kartonët që me siguri i kishte harruar në pushimin e pjësës së parë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!