Momenti kur gjyqtari bën me hile VIDEO

Lina's | Sunday, April 14, 2013 |


Ndeshja derbi e kampionatit polak mes Legia Varshavë dhe Wisla Krakov u vendos nga një veprim i qëllimshëm i gjyqtarit i cili si duket ishte fans i Legia Varshavës.
Ishte gjyqtari i pestë në ndeshje ai që e pa nga afër një dalje të topit jashtë vije por që nuk deshi ta referoj, ndërsa në atë aksion ra edhe goli.
Gjyqtari u shtirë si një i verbër duke mos bërë me shenjë se topi kishte kaluar vijën, edhe pse kjo gjë dukej e qartë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!