Në finale Barcelona – Real Madrid?

Ilir Tërstena | Saturday, April 13, 2013 |


Kompanitë e basteve kanë favorizuar ndjeshëm skuadrat spanjolle në gjysmë finalet e Ligës së Kampionve.Kualifikimi i Katalanasve është kuotuar me koeficientin 1.6 kundrejt atij 2.2 te Bayern Munich.
Reali ka më shumë shance se Dortmundi.Koeficienti i tyre është 1.55,ndërsa Borussia arrin në koeficientin 2.3.
Barca dhe Reali kuotohen me koeficientin 3 për fitorën e titullit,ndërsa Bayerni e ka 3.75 dhe Borusia7.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!