Si do të duket Peter Cech në vitin 2014!?

Ilir Tërstena | Saturday, April 13, 2013 |


Mediat angleze gjithnjë dinë të sjellin gjëra qesharake e interesante. Kësaj radhe ato kanë parashikuar se si mund të duket portieri i Chelseat, Peter Cech në vitin 2014.
Evolucioni i Peter Cech në Angli ka ndryshuar që në ardhjen e tij kur në vitin 2006 ishte pa maskë në kokë. Pas një lëndimi në fushë, Cech u desht të vë në kokë një maskë mbrojtëse. Një lëndim tjetër për portierin çek bëri që mjekët ti vendosin një maskë më specifike për fytyrë dhe kokë.
Nëse ecën kështu çdo 2 vjet, Cech mund të jetë më ndryshe në vitin 2014. Në foton në profil mund të shikoni se si mund të duket Cech në vitin 2014./indeksonline/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!