Qeshni me këtë gol, shënon pa e ditur se ka shënuar! VIDEO

Lina's | Thursday, April 11, 2013 |


Një gol i rrallë është parë në ndeshjen e Kupës së Brazilit mes skuadrave, Crac dhe Nautico. Futbollisti i skuadrës vendase, Danilo shënoj një gol të bukur në këtë ndeshje por që nuk e diti se kishte shënuar.
Danilo goditi një top me kokë, por që humbi kontrollën duke menduar se goditja e tij ishte e dobët. Por ai pa lojtarët e tij duke e festuar golin e tij për të kuptuar se në të vërtetë kishte shënuar gol.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!