Ronaldo specialist i faulleve, i katërti në histori të La Ligas (Video)

Lina's | Monday, April 15, 2013 |

Cristiano Ronaldo vazhdon të shënojë e të thyejë rekorde me fanellën e Real Madrid. Me golat e shënuar dje në “San Mames” përballë Athletic Bilbao, ylli portugez i “Los Blancos” ngjitet në kuotën e 12 golave të shënuar nga goditjet e dënimit në La Liga.

Kjo bën që CR7 të ngjitet në vendin e katërt në të gjithë historinë e La Ligas, duke pasur përpara lojtarët si Roberto Carlos, Assunçao dhe Ronaldinhon. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!