Çka po ndodh me Mourinhon, një nga një po i largon !

Lina's | Friday, June 07, 2013 |

Shumë i ashpër këtë edicion. Jose Mourinho u ka bërë sot me dije pesë lojtarëve të Chelseat që nuk do të kenë gjasë të luajnë në skuadrën e tij. Trajneri portugez nuk llogarit në këtë edicion në Paulo Ferreiran, Ross Turnbull, Hilario, Benayoun dhe Malouda.
Të pesë lojtarët duhet të largohen nga skuadra pasi që edhe vetë kryesia e klubit nuk mendonte të vazhdonte më me këta lojtarë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!