Cristiano Ronaldo si Johnny Bravo

Ismail Sinani | Tuesday, June 18, 2013 |

Cristiano Ronaldo ndodhet në Miami ku po kalon disa ditë pushimi në shoqërinë e një mikut të tij. Të dy janë fotografuar teksa shijonin xhiron në jahtin luksoz. Sulmuesi portugez i Real Madrid po qëndron në Setei Hotel dhe gjatë gjithë kohës ka qënë i shoqëruar nga dy truproja.
Por detaji me të cilin po luan tabloidi britanik “Daily Mail” është look-u i ri i yllit portugez dhe forma e tij fizike, të cilën e krahasojnë me atë të personazhit të Cartoon Network Johnny Bravo.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!