Flamur gjigant kuqezi në “Qemal Stafa” (Video)

Lina's | Friday, June 07, 2013 |

Ndeshja e sotme që do të zhvillohet sod në stadiumin “Qemal Stafa”,perveq atmosferës do të valvoj Flamuri kuq e zi i gjatë 60 metra dhe i gjerë 40 metra, me një peshë totale prej afro 400 kg.
Ai do të vendoset mbi tribunën kryesore të stadiumit, ndërkohë që vazhdon me intensitet përgatitja e dy flamujve të tjerë në përmasat 120 metra të gjatë dhe 2 metra të gjerë./fishmedia/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!