Ibra nuk ndalet ! (Video)

Ismail Sinani | Tuesday, June 11, 2013 |

 Falë gjigantit Ibrahimovic, Suedia ka arritur fitore ndaj Ishujve Faroe në ndeshjen kualifikuese për Kampionat Botëror. Ishte Ibrahimovic që ka shënuar 2 golat për Suedinë.
Golin e parë Ibra e shënoj në minutën e 35 të ndeshjes, ndërsa për 2 me 0 në minutën e 82 të ndeshjes shënoi nga penaltia.Austria, Irlanda dhe Suedia tani kanë nga 11 pikë ndërsa Gjermania është e para me 16 pikë.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!