Sneijder lë në gjumë portierin (Goli)

Ismail Sinani | Tuesday, June 11, 2013 |

Super Sneijder. Hollanda ka mposhtur 2-0 kombëtaren e Kinës. Golat për “Tulipanët” u shënuan nga Robin Van Persie në minutën e 11 me penallti dhe Wesley Sneijder në minutën e 66. Sneider kohen e fundit ka treguar nje super forme.


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!