Kundër Spanjës, nuk luan Balotelli

Ismail Sinani | Monday, June 24, 2013 |

Nuk do te luan ! Mario Balotelli do ta ndjekë gjysëmfinalen e Kupës së Konfederatave ndaj Spanjës nga pankina. Sulmuesi i Milanit ka një problem në kofshë dhe nuk do të jetë i pranishëm në ndeshjen me Spanjën.
Cerci, Gilardino, Diamanti, Giovinco dhe El Sharaëy janë lojtarët që mund ta zëvëndësojnë Balotellin. Ndeshja Spanjë-Itali do të zhvillohet këtë të enjte.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!