Kuqi fluturon në Prishtinë

Ismail Sinani | Saturday, June 15, 2013 |

Sulmuesi vushtrriasi, i cili njihet për festimin e gola në mënyrë karakteristike, ka premtuar se nëse realizon gol do të festoj stilin e dallëndyshes.
“Të shohim se si është stadiumi një herë”, ka thënë Kuqi, në konferencën për media.
Ndeshje ndërmjet FC Prishtinës dhe yjeve të futbollit shqiptarë do të zhvillohet sot nga ora 19:00, në stadiumin e kryeqytetit.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!