Spanja e pandalshme, Isco super gol ! (Video)

Ismail Sinani | Saturday, June 15, 2013 |

Talentët e Spanjës skanë të ndalur, ku kanë mposhtur Norwegjinë me rezultat 3 me 0 . Kampionatit Evropian për grupmoshat U21, dy talentët spanjoll Isco dhe Morata realizuan dy gola.Ishte Isco që realizoj golin e dytë në ndeshje. Morata realizoj golin e tretë nga një pozitë e vështirë pas një solo aksioni të tij.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!