Ronaldo nuk largohet nga mbretërit

Ismail Sinani | Sunday, June 16, 2013 |

Ricardo Carvalho, ka deklaruar se superylli Cristiano Ronaldo nuk do të largohet nga klubi mbretëror këtë sezon.
Real Madridi nuk arriti të fitonte asnjë trofe sezonin e kaluar dhe pas këtij dështimi të madh dhe largimi të Mourinhos, besohet se edhe Ronaldo po e mendon largimin nga Bernabeu. Por, Carvalho i hodhi poshtë këto zëra.
“Presideni po bën të pamundurën për të rinovuar kontratën e Cristiano Ronaldos dhe ai pritet të qëndrojë”, u shpreh Carvalho për Marca

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!