Lewandowski e do vetëm Bayernin

Ismail Sinani | Tuesday, June 18, 2013 |

Sipas asaj që raporton tabloidi britanik “Daily Star”, klubet angleze duhet të heqin dorë nga Robert Lewandowski. Dy ekipet e Manchesterit dhe Chelsea kërkojnë me ngulm sulmuesin polak të Borussia Dortmund por futbollisti e ka bërë zgjedhjen e tij tashmë.
Lewandowski do të presë përfundimin e kontratës aktuale me nënkampionët e Gjermanisë dhe Europës për tu bashkuar më pas me kampionët e Gjermanisë dhe Europës , ekipi i tij i ëndrrave.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!