Neymar e ‘mbyti’ me një puthje Alvaro Gonzalesin (Video)

Ismail Sinani | Thursday, June 27, 2013 |

Skena ndodhi në minutën 83, pak para përfundimit të ndeshjes Brazil Uruguai në Kupen e Konfederatës. Brazilianët ishte gati për të nisur një nderhyrje nga këndi përmes yllit Neymar, ndërsa loja ishte ndalur për Alvaro Gonzalez i lënduar. Gonzalez ishte në këndin afër Neymar, dhe diçka i tha atij, diqka e ofendoi, kjo gjë nuk u pëlqeu braziliane,transmeton portali Fishmedia.info.
Neymar nuk u nervozuar shumë, pas dy tri fjalëve, ai kthehet me një puthje, që e mbyti lojtarin e Uruguait Alvaro Gonzalez.Për herë të parë në Kupën e Konfederatave, Neymar luajti një ndeshje të tërë pa shënuar një gol, në fitoren 2-1 të Brazilit në gjysmëfinale kundër Uruguajit.
Diçka që lë të kuptohet është se Neymar nuk do të jetë një forcë qetësuese në marrëdhëniet ndërmjet Barcelona dhe Real Madrid

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!