Ancelotti heq dorë nga Vidal

Sinani | Friday, July 05, 2013 |

Tekniku i Real Madrid duket se ka hequr dore nga kerkesat e tij per te arritur tek Arturo Vidal. Pas insistimit te Juventus ne lidhje me pashitshmerine e lojtarit, duket se Ancelotti eshte dorezuar dhe sipas te perditshmes sportive spanjolle Marca, ka nderruar objektiv.
Real hidhet ne sulm per Asier Illarramendi, mesfushorin zbulim te sezonit te kaluar qe shkelqeu me Real Sociedad dhe Kombetaren u 21 spanjolle.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!