Ibrahimovic, me bikini ndaj Realit? (Video)

Ismail Sinani | Sunday, July 28, 2013 |

Zlatan Ibrahimovic vazhdon të çudisë. Kësaj radhe nuk bëhet fjalë as për ndonjë gol spektakolar e as për nervat e suedezit nga Malmo. Në sfidën Paris Saint Germain – Real Madrid, ku Ibra mbante edhe shiritin e kapitenin për francezët, u vu re diçka vërtet e çuditshme. Zlatani kishte veshur… bikini. Dhe si pa të keq, në fund të takimit ai hoqi fanellën duke treguar trupin e tij pa problem.

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!