Ja fanellat me të cilat do të luajë Barça me Bayernin

Ismail Sinani | Wednesday, July 24, 2013 |

Barcelona i ka publikuar fanellat me të cilat do të luajë nesër mbrëma ndaj Bayern Munichut në Allianz Arena, në kuadër të turneut ‘Uli Hoeness Cup’. Ato do të jenë me vija të verdha dhe të kuqe. Kjo do të jetë përballja e parë e Pep Guardiolës me ish skuadrën e tij. Kjo ndeshje do të fillojë në ora 18:30. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!