Beckham, xhiro me motor në Beverly Hills (FOTO LAJM)

Lina's | Wednesday, August 21, 2013 |

Edhe pse në moshën 38-vjeçare dhe tashmë alrg futbollit David Beckham gëzon ende një formë fizike për tu patur zili. Ish ylli i Manchester United, Real Madrid, LA Galaxy, Milan dhe PSG është fotografuar në rrugët e BeverlyHills teksa lëvizte me një motor të veçantë dhe të fuqishëm. 

I veshur me një t-shirt që tëjepte mundësinë për të parë tatuazhet e tij, me një kaskë të kuqe në kokë, një palë syze dhe doreza në duar, "Spice Boy" të jepte përshtypjen e një djali "rebel", por që lëvizte me një shpejtësi brenda normave të lejuara.

Familja Beckham ndodhet prej disa javësh në Los Angeles për të shijuar diellin kalifornian dhe lidhjen e fortë me këtë qytet Beckham e tregoi edhe me anë të një fotoje ku shkruante: "Sa mirë që u kthyem në LA". /albeu.com/


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!