'Benzema nuk shkon te Arsenali'

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Agjenti i Karim Benzema ka mohuar kalimin e klientit të tij te skuadra e famshme londineze, Arsenal. 

''Ne nuk mund të luftojmë rreth lajmeve, por unë ju siguroj se ai nuk do të shkoj te Arsenali'' 

''Ne nuk kemi biseduar dhe kurrë nuk kemi pasur asnjë kontakt'', shtoi agjenti i lojtarit francez. Mediat angleze njoftonin se Gunners kishin gati milionat për dyshen e Los Blancos, Benzema dhe Di Maria ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!