Mourinho: Me Guardiolan, Bayerni nuk janë të fortë

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Jose Mourinho nuk mendon se Bayerni ka forcën e edicionit të kaluar që e posedonte me trajnerin, Heynckess.   

''Vitin e kaluar ata kishi trajner, Jupp Heynckess dhe ishin skuadra më e fortë në botë''  

''Por ani kanë trajner dhe lojtarë të ri. Kështu nuk mendoj se ata janë ende aq të mirë'', tha Mou./veqsport.com

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!