Lëndohet Thiago

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Bayern Munchen nuk do mund të llogarisë një kohë mjaft të gjatë mbi mesfushorin e talentuar spanjoll, Thiago Alcantara. 

Ai do i nënshtrohet nesër një operacioni dhe këtë e ka konfirmuar vetë klubi gjerman. 

Ish anëtari i Barcelonës ka lënduar ligamentet në këmbën e djathtë dhe do mungoj shtatë javë, që i bie afërsisht dy muaj ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!