Lewandowski: Ja pse refuzova Realin dhe United

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |

Robert Lewandowski ka konfirmuar se ka refuzuar dy super klube siq janë Real Madrid dhe Manchester United. .  

''Kam folur me Mourinhon disa herë dhe e kam numrin e tij në telefon. Ishte një ndjenjë e bukur të flasë me një trajner si ai''  ''Largimi i Ferguson nuk pengoi transferimin tim te United, pasi me atë trajner të madh kam folur një vit më parë dhe ishte fantastike''  

''Premier League është e mrekullueshme edhe La Liga, por Bundesliga ka stadiumet dhe tifozët e mrekullueshëm. Kjo është arsyeja pse zgjodha ligën gjermane'', shtoi polaku./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!