'Shpresoj që CR7 të realizojë një autogol'

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |

Lojtari i Granadas, Youssef El Arabi shpreson që Cristiano Ronaldo sërish të realizoj autogol në përballjen mes dy skuadrave. 

  Cristiano Ronaldo i dha fitores Granadas në përballjen e fundit më 2 Shkurt, kur në minutën e 22' të takimit çuditërisht shënoi në portën e tij. 

''Shpresoj se Cristiano Ronaldo do të realizoj një autogol. Reali është skuadër e madhe dhe ka lojtar të fortë individualisht'' 

''Megjithatë ne duam të marrim një barazim , por pse jo edhe fitore'', tha El Arabi ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!