Autobusi i Worcester përfshihet nga flaka

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |

Skuadra angleze, Worcester ka pësuar një aksident mjaft të keq gjatë udhëtimit me autobus. 

  Autobusi i cili barte lojtarët dhe stafin e ekipit u përfshi nga flaka.  Megjithatë lajmi i mirë erdhi, kur me një deklaratë klubi njoftoi se askush nuk ka pësuar ndonjë lëndim.

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!