Martino: Shuma e ofruar nga Reali për Bale është fyese

Lina's | Saturday, August 24, 2013 |

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Daniel Martino e konsideron si fyese dhe mos respektuese shumën e ofruar nga Reali për Bale.   '

'Kjo shumë është fyese dhe mos respektuese. Nuk dua të flasë më tepër sepse më intereson më shumë Barcelona'', u shpreh trajneri argjentinas. 


Bale do zyrtarizohet shpejt si lojtar i Real Madridit për 100 milionë euro ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!