Messi vjelli në fushë ndaj Levantes (Video)

Lina's | Wednesday, August 21, 2013 |

Edhe pse shënoi dy gola dhe ishte i involvuar praktikisht në të gjithë golat tjerë të Barcelonës, Leo Messi e ka një limit dhe këtë e shfaqi më shumë në pjesën e dytë. 

Pasi po futej në fushë për ta nisur pjesën e dytë, ai u pa duke pështyrë fillimisht në fushë, pastaj duke vjellur. Kjo nuk është hera e parë që përfaqësuesi argjentinas nuk ndihet mirë në fushë. /Fish Media/

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!