Tifozët e Fenerbahçes e kallin atmosferën para hotelit të Arsenalit (Video)

Lina's | Wednesday, August 21, 2013 |

Tifozët e Fenerbahçes e kanë paralajmëruar skuadrën e Arsenalit sadopak për atmosferën e cila do të mbizotërojë sonte në stadium. 

Gunners në Turqi do ta zhvillojnë ndeshjen e parë të Play-Off për Ligën e Kampionëve.Skuadra e Wengerit ishte vendosur dje në këtë hotel dhe pasi e kanë kuptuar tifozët e klubit nga Stambolli, menjëherë kanë shkuar atje. Kjo foto ishte postuar nga futbollisti i Topçinjve’, Wilshere, i cili tha se mbrëmë para hotelit kishin disa vizitorë. /Fish Media/

 

Category: ,

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!