Pellegrini: Luajtëm ndaj një skuadre të fortë

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Manuel Pellegrini pas ndeshjes deklaroi se ishte faji i mbrojtëjes për humbjen e pësuar nga Cardiff, të cilën e konsideroi si skuadër të fortë. 

''Unë mendoj se luajtëm ndaj një ekipi shumë të vështirë. 10 lojtarë të Cardiff qëndronin pranë zonës së tyre dhe ishte vështirë për ne të krijojmë raste'' 

''Megjithatë mendoj se pas golit të parë të realizuar nga ne luajtëm pak më bukur. Dy korrnera vendosën ndeshjen dhe vërtetë askush nuk do ta kishte besuar këtë '', tha ish trajneri i Malaga ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!