Podolski i lumtur me golat dhe fitoren

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Lukas Podolski ndjehet mjaft i lumtur me dy golat e realizuar ndaj Fulham ,por më shumë i intereson fitorja e skuadrës. 

''Ju jeni gjithmonë i palumtur kur nuk luani, por dje mora shansin tim dhe besoj se luajta mjaft bukur'' ''Ne kemi mbështetje të madhe edhe kur luajmë si vendas edhe si mysafirë. 

Ne jemi të lumtur që arritëm t'i marrim tre pikë'' ''Nuk ishte lehtë, por ne treguam kualitetin tonë ndaj Fenerbache dhe ndaj Fulham. 

Duam sërish fitore të martën'', shtoi polaku me nënshtetësi gjermane ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!