Premier Ligë, formacionet zyrtare

Lina's | Sunday, August 25, 2013 |

Dy ndeshjet e sotme të javës së dytë në Premier Ligë do të zhvillohen në mes Spurs dhe Swansea si dhe Cardiff përballë Manchester City. 

Këto janë formacionet zyrtare: 

Tottenham: 
Lloris; 
Walker, Dawson, Vertonghen, Rose; 
Capoue, Dembele, Paulinho; Townsend, 
Soldado, Chadli 
Swansea: 
Vorm, 
Rangel, Chico Flores, Williams (c), Davies, 
Canas, de Guzman, Shelvey, Routledge, 
Hernandez, Michu 

Cardiff: 
Marshall; 
Connolly, Taylor, Caulker, Turner, 
Whitts, Medel, Campbell, Kim, Gunnarsson, 
Bellamy (C) 

Manchester City: 
Hart, 
Zabaleta, Garcia, Lescott, Clichy, 
Navas, Fernandinho, Toure, Silva, 
Dzeko, Aguero

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!