Trajneri Fatih Terim na befason me një super ekzibicion (Video)

Ismail Sinani | Monday, August 05, 2013 |


Fatih Terim ka treguar se nuk di vetëm ta drejtojë ekipin nga stoli. Trajneri i Galatasarayt e ka shfaqur talentin e tij prej futbollisti, duke e bërë një lëvizje akrobatike, në miqësoren që e zhvilloi gjiganti turk ndaj Portos.

 Në fakt, ish trajneri i Fiorentinës, Milanit dhe përfaqësueses turke e goditi topin pa e shikuar fare, pasi ai e kaloi mbi kokë, duke e bërë një goditje që quhet ‘Scorpion’, në zhargonin e futbollit. 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!