'Balotelli duhet të sillet si kampionë, jo si fëmijë'

Ilir Tërstena | Wednesday, September 25, 2013 | 0 Komente

Trajneri i AC Milan, Massimiliano Allegri ka sugjeruar Balotellin që të mos vazhdoj të sillet si fëmijë.

''Mario bëri një gabim duke penalizuar skuadrën, klubin dhe fansat. Ai duhet të ndryshoj'' ''Mario nuk duhet të veprojë si të dielën ndaj Napolit.

Ai tani është 23 vjeçar dhe duhet të sillet si kampionë jo si fëmijë'', tha Allegri ./veqsport.com

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...