Benzema-Pepe, ‘kapen’ në fushë (Video)

Ilir Tërstena | Sunday, September 29, 2013 | 0 Komente

Mbrëmë, gjithçka shkoi keq për Real Madridit. Përpos humbjes 1-0 nga Atletico Madridi, tek ‘Los Blancos’ ishte prishur atmosfera edhe në ekip. Në fakt, Karim Benzema dhe Pepe u kapën për një rast në mbrojtje të ekipit të Carlo Ancelottit dhe u desh të intervenonin bashkëlojtarët për t’i ndarë. Gjakrat u nxenë si rrjedhojë e humbjes nga ‘Los Colchoneros’. /Fish Media/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...