Boksieri e ‘ngrin’ kokën, gjyqtari e hedh në dysheme (Video)

Ilir Tërstena | Sunday, September 29, 2013 | 0 Komente

Gjyqtari i një përballjeje amatore, të organizuar nga World Championship Full Contact në Kent të Anglisë, has në vështirësi për ta mbajtur kontrollin ndaj njërit prej garuesve, Mike Hocking, i cili nuk pranon të largohet nga kundërshtari i tij. Kështu, në ring arrijnë përforcime: një tjetër gjyqtar e merr rolin e luftëtarit tjetër dhe e përplas në parket. /Fish Media/ 

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...