Casillas te Milani?

Ilir Tërstena | Monday, September 30, 2013 | 0 Komente

Milani ka filluar angazhimet që ta transferojë portierin e Real Madridit, Iker Casillas, në afatin kalimtar të janarit.

Kapiteni i Los Blancos ka mbetur në bankën rezervë që nga sezoni i kaluar dhe situata e tij po monitorohet nga Rossonerët.

Sipas Sport, drejtuesit e klubit italian tashmë i kanë kontaktuar përfaqësuesit e spanjollit për të biseduar për mundësinë e transferimit të 32-vjeçarit. /Telegrafi/

Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...