Crudeli gati të qajë, Fruscio heq... (VIDEO)

Ilir Tërstena | Tuesday, September 24, 2013 | 0 KomenteMbrëmje e bukur për të të gjithë jo-milanistët ajo e Milan-Napoli, por kjo nuk mund të thuhet për gazetarin-tifoz Tiziano Crudeli, i cili nuk ka mundur të bëjë show-n e tij të zakonshëm në përfundim të ndeshjes. Milani i tij humbi dhe Crudelli sa nuk shpërtheu në lotë.

Por në anën tjetër, bukuroshja e Gold 7, Marika Fruscio, festoi si e çmendur fitoren e Napolit të saj duke dhuruar edhe një mini-show live, duke hequr të brëndshmet. /albeu.com/


Category:

Ju pelqen artikulli shperndaje me shoke!

0 Komente

Shkruani Komentin Poshtë...